تجربه‌های کاری و رزومه من

مدیر روابط عمومی در زرین‌پال
فروردین ۱۴۰۰ تا کنون

دوری دو ساله از فضای روابط عمومی و کسب تجربه در زمینه‌های جدید، درس‌های زیادی برای رشد و توسعه فردی من داشت. اما تصمیم گرفتم تمام تجربیاتم را همسو کنم با کمک به رشد روابط و جایگاه‌سازی خانه اول خودم، یعنی زرین‌پال.

هم‌بینان‌گذار در کاریزما
اردیبهشت ۱۳۹۹ تا اسفند ۱۳۹۹

آغازگر یک کسب‌وکار بودن همواره از دغدغه‌های همیشگی من بوده و هست. کاریزما به طور جدی قدم‌های اول من در این مسیر پر پیچ و خم محسوب می‌شود. کاریزما یک پلتفرم کاریابی آنلاین است. من باور دارم که از طریق کاریزما می‌توانم دوستان جویای کار را در مسیر درست شغلی قرار دهم. در سال‌های فعالیتم در حوزه کسب‌وکارهای اینترنتی، همیشه سعی کردم مهارت‌هایم را محدود به یکی دو حوزه خاص نکنم. تجربه‌های من در زمینه منابع انسانی و دیگر موضوعات مربوط به یک کسب‌وکار، به من این جسارت را داد تا وارد دنیای آغازگری شوم.

سرپرست ارتباطات داخلی در گروه عصر ماهان
اردیبهشت ۱۳۹۸ تا کنون

چالش اصلی من در گروه عصر ماهان، جایگاه‌سازی درست برای برندهای زیرمجموعه‌ی این هلدینگ با وجود رقبا و برندهای شناخته شده‌ای مثل افق کوروش، دیجیکالا فرش و اسنپ مارکت است. بعد از چندین سال فعالیت در یک کسب‌وکار B2B، حضور در کسب‌وکارهای B2C گروه عصر ماهان در زمینه خرده‌فروشی، برای من همراه بوده است با چالش‌های جدید در زمینه دیجیتال مارکتینگ و روابط عمومی، یا به تعبیری ارتباطات بازاریابی.

متخصص روابط عمومی و بازاریابی محتوایی در زرین‌پال
فروردین ۱۳۹۷ تا اسفند ۱۳۹۷

کسب تجربه در کنار آموزش و هم‌پوشانی موضوعات بازاریابی محتوایی و روابط عمومی، راهی بود برای رشد و توسعه تا با تلاش دوچندان تصویری مثبت از برند زرین‌پال ایجاد کنم. مدیریت بحران‌هایی مانند حملات DDoS، فیلتر شدن و هک شدن زرین‌پال و از طرفی برگزاری رویداد‌ها و نمایشگاه‌ها در کنار پاسخگویی و تعامل با کسب‌وکارها، از جمله اقدامات من به عنوان مدیر روابط عمومی تا کنون بوده است.

کپی رایتر و کارشناس محتوا در زرین‌پال
اسفند ۱۳۹۴ تا اسفند ۱۳۹۶

زرین‌پال اولین و مهم‌ترین تجربه کاری من به حساب می‌آید. بعد از سال‌ها آزادکاری و وبلاگ‌نویسی، راه‌اندازی بلاگ زرین‌پال و شروع به نوشتن از دنیای فین‌تک، اولین اقدام مهم من در زرین‌پال بود. در ادامه تدوین استراتژی محتوایی، ارتباط با مخاطبان و معرفی بهتر زرین‌پال جزء وظایف اصلی من بود.

هم‌بنیان‌گذار در همرنگ
دی ۱۳۹۶ تا آبان ۱۳۹۷

همرنگ با ایده‌ی ایجاد حس تازه‌ای از طرفداری میان یک هنرمند و هوادارانش بر بستر جمع‌سپاری مالی (crowdfunding) شکل گرفت، تا به صورت جدی اولین تجربه‌ی من در زمینه‌ی راه‌اندازی یک کسب‌وکار آنلاین شکل بگیرد. پروژه‌ی همرنگ شکست خورد، اما این تجربه همواره برای من ارزشمند خواهد بود.

آزادکار
آذر ۱۳۸۷ تا اسفند ۱۳۹۴

وبلاگ‌نویسی قدم مهمی بود برای رسیدن به همان رویایی که برای من، یک دغدغه‌ی ذهنی همیشگی محسوب می‌شود. ایجاد وبلاگ‌های گوناگون، تولید و انتشار محتوا در وبلاگ‌ها و مجلات آنلاین، نویسندگی مهمان و هرچه حول محور محتوا بود، جزء فعالیت‌های آزادکارانه‌ی من در این سال‌ها بود.

پروژه‌های کاری

در طول سال‌های فعالیتم در زمینه‌ی دیجیتال مارکتینگ، روابط عمومی و بازاریابی محتوایی، همواره سعی می‌کنم تا جایی که از نظر زمانی و توانایی برایم مقدور باشد، در کنار دوستان و کسب‌وکارهایی که تجربه و تخصص من می‌تواند برای آنها کمک‌کننده باشد، حضور داشته باشم.

کپی‌رایتینگ و UX رایتینگ صفحات وبسایت ابرآروان
دی ۱۳۹۸ تا (متوقف ماند)

ابرآروان با وجود داشتن سرویس‌هایی که برای فهم عموم قابل درک نیست، چالشی‌ترین پروژه‌ای است که تا به امروز در حال کار بر روی آن هستم تا بتوانم به ساده‌ترین حالت ممکن، سرویس‌های متنوع آن مانند شبکه توزیع محتوا، DNS ابری و… را معرفی کنم.

کپی‌رایتینگ، UX رایتینگ و بهینه‌سازی SEO صفحات وبسایت زرین‌پال
آبان ۱۳۹۸ تا بهمن ۱۳۹۸

شخصا در هر جایگاه شغلی‌ای که باشم، خودم را مدیون زرین‌پال و برادران امیری می‌دانم و قلبا خوشحالم با وجود جدایی از زرین‌پال بعد از ۳ سال همکاری، هنوز هم هر زمان بتوانم کمک‌رسان آنها باشم، با تمام انرژی و انگیزه آن را می‌پذیرم و انجام می‌دهم. مانند همین پروژه که به فاصله ۷-۸ ماه بعد از جدایی از زرین‌پال، افتخار انجام آن را داشتم.

مشاور روابط عمومی در خیریه حمایت از کودکان مبتلا به اُتیسم
مهر ۱۳۹۸ تا (متوقف ماند)

خیریه حمایت از کودکان مبتلا به اُتیسم به همت تعدادی از انسان‌هایی از خود گذشته در حال راه‌اندازی و فعالیت‌های ابتدایی است که من به عنوان کوچکترین عضو این گروه، وظیفه‌ی ایجاد یک ارتباط درست میان این خیریه و خانواده‌ها و نهاد‌های مرتبط را بر عهده دارم.

مشاور بازاریابی محتوا و کپی‌رایتینگ برند در رادیکالا
آذر ۱۳۹۶ تا بهمن ۱۳۹۶

رادیکالا، فروشگاه اینترنتیِ فروشگاه‌های زنجیره‌ای ماهان می‌باشد که ابتدا با نام آف‌مارکت شکل گرفته بود، اما بعد از ورود به عنوان مشاور و دریافت بریف از مدیران مجموعه، اولین پیشنهاد برای تغییر نام این فروشگاه اینترنتی به رادیکالا از جانب من صورت گرفت؛ همچنین برنامه‌ی بازاریابی محتوایی رادیکالا و نحوه‌ی اجرای آن توسط اینجانب ارائه شد.