به بهانه‌ی شب یلدا

وبسایت جنتلمن

زندگی‌هامون به سمتی رفته که واسه دور هم جمع شدن و شاد بودن باید دنبال بهونه باشیم؛ مثل شب یلدا، عید نوروز، عروسی پسرعمو یا دخترخاله، جشن تولد و… باز خداروشکر این بهونه‌ها هست، که اگه نبود سالی یه بارم همدیگرو نمی‌دیدم انقدر که درگیر زندگی خودمون شدیم. البته این درگیری و دویدن واسه زندکی هم دلایلی داره که بماند!

این بهونه‌ها تو عوض شدن حال و هوای وب هم صدق میکنه، مخصوصاً وبلاگ‌ها. وبلاگی رو می‌شناختم و می‌شناسم که هنوز یه جنتلمن واقعی هست با اینکه نزدیک به دو سال و خورده‌ای که به روز نشده!

وبلاگ جنتلمن از اون دست وبلاگ‌هایی بود که به مناسبت‌های مختلف یه هدر جدید طراحی می‌کرد و میذاشت اون بالای وبلاگ؛ نه مثل وبلاگ من که هیچی نداره، نه هدری نه فوتری ؛)

فقط یه جنتلمن واقعی شب یلدا، چهارشنبه‌سوری، عید نوروز، کریسمس، المپیک، ایام امتحانات و مناسبت‌های دیگه رو بهونه قرار میده برای تغییر حال‌و‌هوای وبلاگش و برای هرکدوم یه تصویرسازی میکنه.

اگه یه سری به این صفحه بزنید تمام هدرهای طراحی شده واسه وبلاگ جنتلمن به مناسبت‌های مختلف رو می‌بینید و قطعاً از این همه ذوق و خلاقیت لذت خواهید برد.

همین مناسبت‌ها واسه شرکت‌ها و استارتاپ‌ها هم می‌تونه بهونه‌های خوبی باشه تا با کاربراشون ارتباط نزدیک‌تری برقرار کنن و با ارائه‌ی خدمتی متفاوت‌تر باعث رضایت و خوشحالی اونا بشن.

مثل ایده‌ی یه قاچ زرین‌پال که وقتی مطرحش کردم و اجرایی شد فکر نمی‌کردم انقدر خوب استقبال بشه.

خلاصه که سعی کنیم دنبال بهونه نباشیم و بی‌بهونه به همدیگه لبخند هدیه بدیم اما اگه این کارو هم نمی‌کنیم حداقل به بهانه‌های مختلف به هم لبخند بزنیم و ابراز علاقه کنیم؛ خیلی ساده، حتی با یه شاخه گل یا با گفتن یه دوست دارم.

دیدگاهی بنویسید