معرفی پادکست با موضوع روابط عمومی

پادکست با موضوع روابط عمومی

تصمیم گرفتم تا زمانی که گفتگو‌های روابط عمومی (PR Talk) را آغاز کنم، گفتگوهای ارزشمند دوستان متخصص روابط عمومی و ارتباطات را که در قالب پادکست منتشر می‌شوند، اینجا معرفی کنم.

بسیار بسیار خوشحال می‌شوم اگر شما هم مانند من شنونده و دنبال‌کننده پادکستی در رابطه با روابط عمومی هستید که در این لیست نیست، در بخش نظرات معرفی کنید تا بتوانیم یک لیست کامل از پادکست‌های ارزشمند روابط عمومی، آماده کنیم.

پادکست آنتی‌کامز

من فکر می‌کنم که این پادکست حرفه‌ای‌ترین پادکست فارسی در رابطه با روابط عمومی و ارتباطات است که می‌تواند برای تمام علاقه‌مندان و فعالان این حوزه، بسیار کمک‌کننده باشد.

پادکست آنتی‌کامز چند ماهی است که توسط حمیدرضا نیکدل و سهند فردی از متخصصان و پیش‌کسوتان روابط عمومی و ارتباطات اجرا می‌شود که در هر اپیزود، مهمان‌ها و متخصصان دیگر نیز آنها را همراهی می‌کنند.

پادکست PR Pros

در بین پادکست‌های روابط عمومی، PR Pros قدیمی‌ترین آنهاست و چندین سال است که با تلاش و عشق سجاد موسوی، در حال ضبط و انتشار است.

در هر قسمت سجاد موسوی و مسعود مقصودی عزیز یا درباره یک موضوع گفتگو می‌کنند یا میزبان یک مهمان و متخصص روابط عمومی هستند.

قسمت ۱۴‌اُم پادکست کارگاه

میلاد اسلامی‌زاد عزیز که خودش از فعالان و متخصصان روابط عمومی است، در حال ضبط و انتشار پادکستی با نام کارگاه است که مهمان قسمت چهاردهم آن، امیرحسن موسوی مدیر روابط عمومی دیجیکالا است.

پیشنهاد می‌کنم حتما شنونده این قسمت از پادکست کارگاه باشید و اگر به موضوعات دیگر نیز علاقه‌مند هستید، قسمت‌های دیگر آن را از دست ندهید که بهترین تجربه‌نگاری‌ها را در هر قسمت می‌توانید بشنوید.

پادکست Inside PR

این پادکست به زبان انگلیسی است که تا امروز ۱۵۴ قسمت از آن منتشر شده است. اگر شنونده پادکست‌های انگلیسی هستید، پادکست Inside PR در رابطه با موضوع روابط عمومی و ارتباطات، می‌تواند به شدت برای شما جذاب باشد.

پادکست بعدی…

اگر شما هم شنونده و دنبال‌کننده پادکست فارسی یا انگلیسی در رابطه با روابط عمومی و ارتباطات هستید، خیلی خوشحال می‌شوم که در بخش نظرات آن را معرفی کنید و با کمک هم، لیست خوبی از پادکست‌های خوب این صنعت، گردآوری کنیم. ممنونم.

دیدگاهی بنویسید